Малюнок на асфальті

2015-09-21

21 вересня весь світ відзначав Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Не залишились осторонь цієї події й гімназисти. Своє прагнення жити у мирній і цілісній країні вони продемонстрували у конкурсі малюнків на асфальті «Мир – дітям Землі».

Найкраще розкрили у малюнках тематику конкурсу учні 2-Б та 4-А класів. Оригінальністю відзначились роботи гімназистів 3-А та 6-А класу. У номінації «Малюнок глядацьких симпатій» кращими обрано малюнки 3-Б та 5-Б класів. Згідно рішення журі лавровий вінок перемоги дістався школярам 2-А та 7-А класів, які відобразили у своїх малюнках багату творчу уяву та фантазію.

Конкурс закінчився і хочеться, щоб щодня лунав радісний сміх дітей і сяяли від щастя їхні очі. Бо посмішки на обличчях і радість у серцях учнів вселяють надію і впевненість у тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі.

І сльози щастя на своїх обличчях

Відчують всміхнені усюди матері!

Галерея "Малюнок на асфальті"