Посвята в старшокласники 2016р

2016-11-14

14 листопада в актовій залі Бучацької гімназії ім. В. М. Гнатюка учні 10-б класу підготували й провели вечір «Посвята в старшокласники». У цікавій та нестандартній формі ведучі представили дев’ятикласників та їх класних керівників . Гімназисти мали можливість проявити свої здібності й таланти. Так учні 10-Б класу демонстрували акторські задатки під час постановок сценок, виконання пісень. До вечора ретельно готувалися дев’ятикласники: створювали свої презентації, підбирали музичні номери і в цікавій формі представляли глядачам . Гімназисти, особливо учні 9 – х класів, були активними учасниками свята, виборювали перші місця в різноманітних конкурсах та іграх. Вечір допоміг учням усвідомити почесність, важливість і відповідальність бути старшокласниками.