• Ви знаходитесь тут:

Гімназія — переможець Національного проекту "Відкритий світ"

2013-12-31

/Files/images/openworldua.jpg

19 грудня у Києві відбулось оголошення переможців конкурсу, метою якого був відбір шкіл до ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ». Всього у конкурсі взяло участь понад 4 тисячі навчальних закладів. Національний проект охопив майже мільйон українців. Вчителі, школярі та їх родини стали активними учасниками конкурсу, а це близько 230 тисяч учнів середніх загальноосвітніх закладів, 460 тисяч батьків та 18 тисяч вчителів.

Приємно, що Бучацька гімназія не залишилися осторонь і не тільки взяла участь, але і здобула перемогу в конкурсі.

Завдяки цьому навчальний заклад отримає новітнє обладнання – інтерактивні дошки, ноутбуки для учителів, цифрові лабораторії та мережеве устаткування.

Тепер якісна сучасна освіта для гімназистів стане ще ближчою!