Чистота і порядок нікому не завадять

2014-04-09

"А ти був на суботнику?!",- саме такі гасла майоріли на плакатах в радянській Україні. Україна вже давно незалежна, але на одному з таких прибирань учні гімназії були в понеділок 8 квітня. Облаштування власної території, місцини біля школи і скверу є досить популярним заходом серед активної молоді, адже ми хочемо жити в чистій країні!Гімназисти прибрали шкільний майданчик, територію на вулиці Шкільній біля гімназії та паркову алею, що простягається повз річку Стрипа.

Їм було зовсім не нудно, а навпаки досить цікаво і весело, бо згідно з прислів'ям :"Разом і гору звернути можна"Гарний результат видно одразу : чистота і порядок, як в себе на подвір'ї, так і на громадській алеї.