• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка — переможець конкурсу «Samsung назустріч знанням»!!!

2014-12-18

Загальноукраїнський конкурс «Samsung Назустріч Знанням» завершено!!!

18 грудня на офіційному сайті конкурсу з'явилася інформація про переможців. Відповідно до положень п.8.3. Офіційних правил Конкурсу Замовник прийняв остаточне рішення відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому таке рішення є остаточним та оскарженню не підлягає. Відповідно, Замовником Конкурсу було здійснено перевірку даних голосування. Із результатів голосування було видалено голоси, що суперечили умовам Офіційних правил, зокрема, надійшли з тимчасових електронних адрес з метою штучного збільшення кількості голосів. Із цих причин Замовником було прийнято рішення про обрання переможцями, за результатами голосування, наступні команди:

1. Загальноосвітня школа №33. Місто: Вінниця. Лідер команди: Заєць Л.Е. — 2878 голосів.
2. Спеціалізована школа №5.
Місто: Тернопіль. Лідер команди: Жук Т. Г. — 2716 голосів.
3. Загальноосвітня школа №23.
Місто: Мелітополь. Лідер команди: Кідалова Н.О. — 2368 голосів.

4. Гімназія ім. В.М. Гнатюка. Місто: Бучач. Лідер команди: Панькевич Р.Р. — 2235 голосів.

5. Ліцей 'Політ'. Місто: Кременчук. Лідер команди: Шаповал О.Г. — 2065 голосів.
Ще одну команду обрав Президент компанії "Samsung Electronics Україна":
Загальноосвітня школа №27.
Місто: Суми. Лідер команди: Ліцман А.В. — 799 голосів.

Команди-переможці отримають для своїх шкіл «смарт-класи» Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» — інтерактивна дошка, 30 планшетів, монітор для вчителя та багатофункціональний пристрій.