• Ви знаходитесь тут:

Вчителям продемонстрували можливості смарт-класу

2015-04-24

Сьогодні представниками компанії Samsung було проведено навчання для вчителів, на якому педагогів познайомили зі всіма можливостями смарт-класу. Зокрема, на демонстраційному занятті вчителям показали, яким чином можна керувати уроком зі свого робочого місця. Більше не потрібно вставати з за вчительського столу і підходити до парти, щоб подивитися чим займається на уроці учень. Достатньо запустити на виконання програму Samsung School і перед вчителем відкриється вікно керування класом. Сидячи за комп'ютером чи будучи біля мультимедійної сенсорної панелі, педагог має змогу керувати, якими програмами може користуватися учень на уроці, обмежувати доступ до Інтернету чи деяких програм, в режимі реального часу відправляти кожному учневі індивідуальні завдання. Також, вчитель може бачити екрани планшетів всіх учнів одночасно і в разі потреби заблокувати чи розблокувати кожен з них. І це лише маленька частинка того, що вміє "розумний" клас. Загалом перелік всіх його можливостей займає близько ста сторінок тексту, тому попереду на кожного з вчителів чекає період теоретично навчання та практичних занять.

Майже щодня вчителі будуть практикуватися у роботі з планшетом, комп’ютером та сенсорним екраном, щоб легше запам’ятати все і інтегруватися в роботу. Після цього до процесу поступово будуть залучатися учні.