Зустріч із вчителем з Німеччини Єнсом Кемпгенсом

2015-10-28

Учитель німецької мови Гладенький Петро Васильович разом із колегою з Німеччини Єнсом Кемпгенсом спільно провели уроки у 4(8)- Б, 2(6)- А та 6(10)- Б класах. Пан Кемпгенс розповів учням про розвиток Німеччини від 1900-го року до сьогодні, про школу в Німеччині, оскільки сам викладає музику та історію протягом 7-ми років в одній з німецьких шкіл. Учні ставили запитання до пана Кемпгенса, Петро Васильович допомагав з перекладом. У 6(10)-му класі діти написали короткі відомості про себе, для того щоб пан Кемпгенс допоміг їм подружитися з німецькими школярами. Гімназисти отримали позитивні враження та були дуже задоволені. Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними у гімназії.

Галерея "Зустріч з Єнсом Кемпгенсом"