• Ви знаходитесь тут:

• Правила вступу

Шановні батьки та учні!

У Бучацькій гімназії ім. В.М. Гнатюка учні здобувають міцні знання з основ наук, отримують високоякісну підготовку до вступу у вузи України та зарубіжжя. Гімназисти вивчають дві іноземні мови — англійську та німецьку. Їх навчають висококваліфіковані вчителі.До гімназії зараховуються здібні, талановиті учні міста і сіл району, які здобули початкову освіту з відмінними та добрими знаннями з усіх предметів.

Учні-відмінники зараховуються першочергово. Випускники початкових шкіл міста та району приймаються у гімназію на конкурсній основі за результатами державної підсумкової атестації з української мови та читання.

Для вступу необхідно подати такі документи:

- заяву учня (за погодженням з батьками);
- табель успішності за 4 клас;
- карту медогляду;
- особову справа;
- копію ідентифікаційного коду;
- копію свідоцтва про народження.

Документи приймаються щодня, крім суботи та неділі, з 1 по 15 червня 2022 року за адресою: м. Бучач , вул. Шкільна , 4.
Тел.: 2-17-40, 2-15-06.

Дирекція гімназії