Посвята в старшокласники

2015-10-23

23 жовтня 2015 року у формі розважальної шоу-програми під назвою «Мафія» в нашій гімназії відбулася посвята учнів 9–х класів у старшокласники. Вечір підготували учні 10-Б класу та їхній класний керівник Крижанівська І. Є. Свято пройшло надзвичайно цікаво. Конкурси: «Театральний», «Чи знаю я своїх учнів?», візитка-презентація «Прекрасні шкільні роки», домашнє завдання «Сім чудес гімназії» і веселі сценки додавали глядачам хорошого настрою, позитивних емоцій та приємних хвилин відпочинку. Виступи команд переплітались із художніми номерами, які вони підготували. Дев’ятикласники належним чином пройшли всі випробування і з рівним рахунком вибороли звання «Старшокласник». Перемогла дружба! По-іншому й бути не могло, адже учням дев’ятих класів разом навчатись, працювати, проводити безтурботні шкільні роки. Урочиста частина дійства завершилась клятвою дев’ятикласників. Завершився вечір святковою дискотекою.

Галерея "Посвята в старшокланики"

Висловлюємо щиру подяку класним керівникам дев'ятих класів Герин Л.В. та Закришці С.М., класному керівнику 10-Б класу Крижанівській І.Є., музичному керівнику Товпизі М.В. і педагогу-організатору Боднарчук С.Й. за яскраво проведене дійство.