«Земля – наш спільний дім»

2015-03-30

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти 24-25 березня 2015 року у Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройшов ІІ-й етап ІХ Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» на тему «Збереження водних ресурсів України».
Бучацький район у конкурсі представляла агітбригада «Останній шанс» Бучацької гімназії ім. В.М. Гнатюка під керівництвом вчителя біології
Микуляк О.Г. Конкурсний виступ під девізом: «Хай земля квітує всюди, природу збережімо, люди!» вдало поєднав різні жанри, стилі та напрями мистецтва, відобразив власний досвід і досягнення гімназистів у просвітницькій і природоохоронній діяльності та популяризації руху за збереження навколишнього середовища. Учасники екологічної агітбригади продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, вдало висвітлили актуальність та соціальне значення проблеми збереження водних ресурсів України.
«Навколишнє середовище треба берегти, бо від його стану залежить здоров’я всіх!», - саме такі слова стали заключним акордом виступу.